Календарне планування музичного керівника на 2025-2026 н.р.
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на вересень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
Кольоровий осінній Листочок |
|
|||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика Пальчикові ігри |
1. «Марш» муз. М. Раухвергера 2. «Вертушки» укр. нар. мелодія в обр. Я. Степового |
Удосконалювати навички основних елементарних рухів
Розвивати співоче дихання Розвивати координацію: рух - слово |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
«Носик дихає – ротик видихає» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
«Осінь прийшла» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Розспівування
Співи
|
«Добрий день!» |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію
|
Ілюстрація красуні дівчини-Осені |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Слухання музики
|
1. «На прогулянку» муз. Л. Ревуцького 2. «Сумний дощик» муз. Д. Кабалевського |
Розвивати інтерес до музики, виховувати культуру слухання. Розвивати вміння обговорювати почуте |
Осінні ілюстрації |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
«Гоп-гоп» укр. нар. примовка |
Сприяти засвоєнню прийомів гри на ДМІ |
Брязкальця Дзвоники Маракаси |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: Хоровод «Щедра Осінь» муз. В. Лисенка |
Формувати елементарні муз.-ритмічні навички Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: «Квач» муз. Й. Гайдна (www.zaspivaj.com) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
|||||||
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на жовтень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
|
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
Іграшка Мишеня Ілюстрація до казки «Півник і двоє мишенят» |
|
|
|||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика Пальчикові ігри |
2. «Ходьба, біг» муз. Л. Бетховена |
Удосконалювати навички основних елементарних рухів Розвивати співоче дихання Розвивати координацію: рух - слово |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
«Вітерець»
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
«Осінні дерева» |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Розспівування
Співи
|
«Добрий день, наша зала!» |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію
|
Хмаринка весела та сумна |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.«Осінь чарівна» муз. Н. Рубальської 2.«Пані Осінь» муз. М. Ведмедері 3. «Хмаринка» муз. В. Марченко |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Слухання музики
|
1.«Марш» муз. О. Гречанінова 2.«Дощик» муз. В. Косенка |
Розвивати інтерес до музики, виховувати культуру слухання. Розвивати вміння обговорювати почуте |
Ілюстрація крокуючих людей. Відеопрезентація до муз. твору |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
«Гоп-гоп» укр.. нар. примовка «Українська полька» |
Сприяти засвоєнню прийомів гри на ДМІ |
Брязкальця Дзвоники Маракаси |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: Хоровод «Щедра Осінь» муз. В. Лисенка
|
Формувати елементарні муз.-ритмічні навички Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: «Мишенята та Півник» муз. Й. Гайдна (www.zaspivaj.com) («Курочка та Півник») «Спритний кошик» |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
||||||||
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на листопад місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
Дата |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
Кольорові стрічки |
|
|
||||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1. «Веселі конячки» муз. Н. Потоловського; 2. «Жуки» угор. нар. мелодія 3. «Дудочка» муз. Т. Ломової |
Удосконалювати навички основних елементарних рухів
Розвивати співоче дихання Розвивати координацію: рух - слово |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Веселі стрічечки» 2. «Грієм ручки» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1. «Хмаринка» 2. «Веселі пальчики» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Розспівування
Співи
|
|
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
Ілюстрація осіннього дощу |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Хмаринка» муз. В. Марченко 2.«Дощик» А. Філіпенко |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Слухання музики
|
1. «Дощ» В. Косенко 2. «Осінь» А. Вівальді 3. «Вальс-жарт» Ф. Шуберт |
Розвивати інтерес до музики, виховувати культуру слухання. Розвивати вміння обговорювати почуте |
Осінні ілюстрації |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Українська полька» 2. «Весела мелодія» А. Філіпенко |
Сприяти засвоєнню прийомів гри на ДМІ |
Брязкальця Дзвоники Маракаси |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Танець з листочками» 2. «Танець парами» лит. нар. мел. 3. «Запрошення» укр. нар. мел. |
Формувати елементарні муз.-ритмічні навички Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
Листочки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «Хто подзвонить» муз. Б. Гундера 2. «Веселі музики» А. Філіпенко 3. «Спритний бубон» укр. нар. мел. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
|
||||||||
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на грудень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
|
|
||||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1. «Дудочка» муз. Т. Ломової 2. «Барабанщики» муз. Е. Парлова 3. «Знайди свій колір» укр. нар. мел. |
Удосконалювати навички основних елементарних рухів
Розвивати співоче дихання
Розвивати координацію: рух - слово |
Кольорові стрічки
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.«Грієм ручки» 2. «Вдих видих» |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
1. «У ялиночки на ручках» 2. «Сім’я» |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Розспівування
Співи
|
1.«Бім-бом» поспівка 2.«Ліфт» https://www.youtube.com/watch?v=hYQLWHbAFlM |
Розвивати співочі навички
Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
Ілюстрація до пісні |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.«Перший сніг» муз. Г. Бойко, муз А. Філіпенка 2.«Ялинка» А. Філіпенка |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Слухання музики
|
1.«Не хочуть купити ведмедика» муз. В. Косенка 2.«Купили ведмедика» муз. В. Косенка |
Підтримувати бажання слуати музику, емоційно відгукуватись на неї. |
Ілюстрації до музичних творів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Весела мелодія» А. Філіпенко 2. «Різдвяні дзвоники» М. Леонтович |
Сприяти засвоєнню прийомів гри на ДМІ. Передавати настрій твору у грі. |
Брязкальця Дзвоники Маракаси |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Танець ялинок» муз О. Таушан 2. «Танець пінгвінів» муз. О. Таушан |
Виховувати бажання та вміння втілювати в творчому русі настрій та характер музичного образу. Формувати уміння грати у команді, дотримуватись правил гри. Розвивати увагу та спритність |
Бубон |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «Спритний бубон» укр. нар. мелодія 2. «Хто швидше займе стільчик» естонська нар мелодія 3. «Квач» муз. Й. Гайдна |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
||||||||
- План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на січень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
|
|
||||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1. «Знайди свій колір» укр. нар. мел. 2. «Скачуть чобіточки» укр. нар. мел. 3. «Уклін-запрошення» Й. Бах |
Удосконалювати навички основних елементарних рухів
Розвивати співоче дихання
Розвивати дрібну моторику рук |
Кольорові стрічки
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.«Вдих-видих» 2.«Веселі ротики» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1. «А ось і я» 2. «Хто живе у лісі» 3. «Ми веселі!» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Розспівування
Співи
|
1.«Ліфт» https://www.youtube.com/watch?v=hYQLWHbAFlM 2. «Розспівка» |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
Відео до розспівки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Ялинка» А. Філіпенка 2. «Хвоїнки» сл. К. Пасічної, муз. нар. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Слухання музики
|
1. «Скакалочка» муз. В. Косенко 2. «Карнавал тварин» Е. Гріг 3. «Вальс-жарт» Ф. Шуберт |
Розвивати інтерес до музики, виховувати культуру слухання. Розвивати вміння обговорювати почуте |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Веселі чобітки» муз В. Верменича 2. «Бубонці» О. Тілічеєвої |
Учити дітей передавати на ударних інструментах характер мелодії. |
Бубни |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Танець снігових кульок» обр. М. Лисенка 2. «Парний танець» муз. О. Таушан 3. «Конячки» муз. Т. Шутенко |
Вчити дітей цінувати свою рухову вправність та вправність інших.
Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «Квач» муз. Й. Гайдна 2. «Гра з брязкальцями» муз. А. Філіпенка 3. «Заморожу» муз. Н. Шевченко |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
||||||||
- План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на лютий місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
|
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
|
|
|
|||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1.«Уклін-запрошення» Й. Бах 2. «Дудочка» Т. Ломової 3. «Лисиця» О. Тілічеєва |
Удосконалювати навички основних елементарних рухів
Розвивати співоче дихання
Розвивати дрібну моторику рук |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.«Веселі ротики» 2. «Чудо носик» |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
1.«Ми веселі!» 2. «Сорока- ворона» 3. «Горобчики» |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Розспівування
Співи
|
1. «Розспівка» 2. «Сорока-ворона» |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
Відео до розспівки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Сонечко» А. Філіпенко |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Слухання музики
|
1.«Вальс-жарт» Ф. Шуберт 2. «Кучерява Катерина» укр. нар. пісня |
Розвивати інтерес до музики, виховувати культуру слухання. Розвивати вміння обговорювати почуте |
Ілюстрації до твору. Лялька |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Бубонці» О. Тілічеєвої 2. «Оркестр для матусі» О. Таушан |
Учити дітей передавати на ударних інструментах характер мелодії. |
Бубни |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Конячки» муз. Т. Шутенко 2. Хоровод «Веснянка» 3. «Танець з промінчиками» |
Вчити дітей цінувати свою рухову вправність та вправність інших.
Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
Атрибути до гри |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «Заморожу» муз. Н. Шевченко 2. «М’ячики» М. Сатуліна 3. «Гра з квітами» укр. нар. мелодія |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
|
|||||||
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на березень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
|
|
|||||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1.«Лисиця» О. Тілічеєва 2. «Ритмічні смайлики» укр. нар. мел. «Вийди, сонечко» 3. «Вправа з м’ячиками» М. Шуть |
Розвивати ритмічний слух, вчити дітей відтворювати простий ритмічний малюнок
Розвивати співоче дихання
Розвивати дрібну моторику рук, вчити узгоджувати слова з рухами |
Атрибути до вправи
Масажні м’ячики |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Чудо носики» 2. «Неслухняна кулька» 3. «Кульбабка» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
1. «Горобчики» 2. «Сонечко» 3. «Їжачок» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Розспівування
Співи
|
1. «Сорока-ворона» 2. «Добрий день» |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Дитячий садочок» В. Лисенко |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Слухання музики
|
1. «Менует» Л. Боккеріні 2. «Кури та півні» К. Сен-Санс
|
Вчити дітей самостійно визначати характер твору, вчити визначати тембри провідних інструментів |
Ілюстрації до твору, портрети композиторів
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Оркестр для матусі» О. Таушан 2. «Веселий оркестр». А. Філіпенко |
Учити дітей передавати на ударних інструментах характер мелодії, розвивати творчу активність.. |
Бубни, клавеси, дзвіночки, трикутники, маракаси |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Танець з промінчиками» В. Лисенко 2. «Прощатися-вітатися» чеська н. м. 3. «Вільний танок» Н. Май |
Вправляти дітей у природній пластиці, вчити передавати харакер таночку у русі, розвивати творчі здібності. Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
Атрибути до гри |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «Гра з квітами» укр. нар. мел. 2. «Квач» муз. Й. Гайдна 3. «На лугу» М. Слонова |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
|||||||||
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на квітень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
Іграшка півник |
|
|||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1. «Вправа з м’ячиками» М. Шуть 2. «Гра з клавесами» |
Розвивати ритмічний слух, вчити дітей відтворювати простий ритмічний малюнок
Розвивати співоче дихання
Розвивати дрібну моторику рук, вчити узгоджувати слова з рухами |
Атрибути до вправи
Масажні м’ячики
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Кульбабка» 2. «Вдих-видих» 3. «Вітерець» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1. «Їжачок» Д. Кабалевський 2. «Туп, туп» сл. Н. Френкель 3. «Півник» Г. Бойко |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Розспівування
Співи
|
1.«Добрий день» 2.«Півник» укр. нар мелодія |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Писанка» сл. Д. Чередниченка, муз. В. Кравчук |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Слухання музики
|
1. «Котики». Н. Май 2. «Подоляночка» українська народна мелодія |
Заохочувати дітей до слухання музичних творів від початку до кінця, спонукати висловлювати свої враження від прослуханого. |
Відеопрезентація до творів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Веселий оркестр». А. Філіпенко 2. «Весняні дзвіночки» Н. Шевченко |
Учити дітей передавати на ударних інструментах характер мелодії, грати в ансамблі, розвивати творчу активність.. |
Бубни, клавеси, дзвіночки, трикутники, маракаси |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Вільний танок» Н. Май 2. «Полька» муз Б. Фільц 3.«Маленькі танцюристи» укр. нар. мел |
Розвивати творчі здібності, вчити злагоджено виконувати танцювальні рухи в парах. Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
Атрибути до гри |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «На лугу» М. Слонова 2. «Зміни ведучого» М. Раухвергер 3. «Оркестр» В. Моцарт |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
|||||||
План роботи у різновіковій групі «Лисичка» на травень місяць
|
Види музичної діяльності |
Муз. репертуар |
Програмовий зміст |
Наочність |
Дата |
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Організаційний момент |
|
Налаштувати дітей на муз. заняття ігровим методом |
Іграшка півник |
|
|
|
|||||||
|
Ритмічні вправи
Дихальна гімнастика
Пальчикові ігри |
1. «Гра з клавесами» 2. «Барабанщики» муз. Е. Парлова 3. Гра «Дятел» сл. Фаткіна, муз. Леві 4. «Бубон та барабан» |
Розвивати ритмічний слух, вчити дітей відтворювати простий ритмічний малюнок
Розвивати співоче дихання
Розвивати дрібну моторику рук, вчити узгоджувати слова з рухами |
Атрибути до вправи
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Кульбабка» 2. «Вдих-видих» 3. «Вітерець» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1. «Півник» Г. Бойко 2. «Водичка» сл. Г. Демченко 3. «Котик» сл М. Підгірянки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Розспівування
Співи
|
1. «Півник» укр. нар. мелодія 2. «Сонечко» укр. нар. поспівка |
Розвивати співочі навички Вчити співати без напруги природними голосами, чисто інтонувати мелодію |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. «Веселі загадки» сл. Т. Лисенко, муз. Н. Шевченко 2. Гра «Пісенний годинник» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
1. «Зозуля» А. Аренський 2. «Сорока» А. Лядов 3. Гра «Сходинки»
|
Заохочувати дітей до слухання музичних творів від початку до кінця, спонукати висловлювати свої враження від прослуханого. |
Відео презентація до творів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гра на ДМІ |
1. «Весняні дзвіночки» Н. Шевченко 2. Гра «Відгадай на чому граю»
|
Учити дітей передавати на ударних інструментах характер мелодії, грати в ансамблі, розвивати творчу активність.. |
Дзвіночки. Атрибути до гри. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Музично ритмічна діяльність
|
Танці: 1. «Маленькі танцюристи» укр. нар. мелодія 2. «Веселі пари» А. Філіпенко 3. Гра «Котилася торба» |
Розвивати творчі здібності, вчити злагоджено виконувати танцювальні рухи в парах. Формувати уміння грати у команді. Розвивати увагу та спритність |
Атрибути до гри |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігри: 1. «Оркестр» В. Моцарт 2. Гра «Упізнай, хто це?» 3. Гра «Звірята танцюють» |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Заключний момент |
|
Підведення підсумку. Прощання |
|
|
|||||||||
Затверджено:
Директор ЗДО «Дюймовочка»
Оксана Вірста
КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ
У РІЗНОВІКОВІЙ ГРУПІ «ЛИСИЧКА»
НА 2025-2026 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.
МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК ОЛЬГА БЕНЮК